Laenu võtmisel on oluline TF Bank arvestada mitmete tingimustega. Laenu põhiosa, intressimäär ja tähtaeg on oluline teave, mida arvestada.Laenu algsumma ja intressimäär on laenu kolm põhielementi ning tingimused on erinevat tüüpi laenude puhul erinevad. Üldjuhul loetakse krediitkaarte uuenevaks laenuks ja laenuvõtja saab laenata raha nii mitu korda kui vaja. Sageli saab neid laene aga igal ajal tagasi maksta.

raha laen

Paljud tarbijad rahastavad oste, mida nad lihtsalt ei saa laenuga lubada. Nad laenavad raha, et maksta näiteks kolledži õppemaksu, puhkuse või lihtsalt igapäevaste kulude eest. Kuigi on olemas seadused, mis kaitsevad tarbijaid raha laenamisel, on oht, et nad raha laenavad, siiski suur. Tarbijad peaksid vältima laenuvõtjaid, kes kasutavad laenutingimusi neid mõistmata. Näiteks on laenulepingutes tavalised varjatud tasud või laenuandjale kasulikud tingimused. Selliste tingimustega nõustumisel võivad tarbijad maksta rohkem kui kauba väärtus ja riskida kogu eluaegse võlgnevusega.

Eraisikulaenud on hea alternatiiv pankadele, kui sul pole suurepärast krediidiajalugu või vajad kiiresti sularaha. Neid võib olla lihtne hankida ja need ei mõjuta teie krediidiskoori negatiivselt. Lisaks ei pea te muretsema oma lähedaste pika taotlusprotsessi pärast. Siiski peaksite teadma, et see meetod ei ole ideaalne, kuna see võib põhjustada konflikte ja halbu suhteid. Seega pange tingimused kindlasti kirja, hankige notari tõend ja järgige kõiki tagasimaksetingimusi.

Laenutüübi üle otsustamisel on oluline arvestada selle tagasimakse tingimusi, intressimäära ja tagasimakseperioodi. Pidage meeles, et eralaenu intressimäärad ja tingimused on tavaliselt madalamad kui krediitkaartidel ja autolaenud. Kui kaalute isikliku laenu võtmist, konsulteerige kindlasti laenuandjaga, enne kui otsustate, milline neist teie vajadustele kõige paremini sobib. Sa ei taha sattuda olukorda, kus sa ei saa igakuiseid makseid tasuda.

Isiklikud laenud on saadaval neile, kellel on halb krediit, kuid nende töötlemine võib võtta kaua aega. Mõned suured pangad nõuavad kõrgeid teenustasusid ega luba teil tingimusi muuta. Sel põhjusel on oluline oma laenuandja krediidiajalugu hoolikalt kontrollida. Parim viis selle stsenaariumi vältimiseks on otsida usaldusväärse sularaha ettemakse laenuandja teenuseid. Kui valite sularaha ettemakse laenuandja, veenduge, et mõistate tema maksetingimusi ja tagasimaksegraafikut. Sul on hea meel, et sa seda tegid.

Kuigi laenutüüpe on palju, peate olema teadlik intressimääradest ja muudest laenuga seotud kuludest. Võib-olla ei saa te palgapäevalaenu intressi maksta, kuid see ei tähenda, et te ei peaks laenu võtma. Paljud pangad nõuavad oma laenudelt intressi ja need sõltuvad teie krediidiskoorist ja sissetulekust. Mida kõrgem on intressimäär, seda suurem on teie tagasimakse summa.

Igakuine laenumakse suurus on kirjas sinu laenulepingus. Saate oma makseid hallata ka veebis, mis võib soovi korral olla mugav. Kui teil on võimalik iga kuu natuke juurde maksta, võite kaaluda ühe kuumakse lisamist. Siiski pidage meeles, et kuu või paari lisamakse ei vähenda oluliselt igakuist laenujääki. Kontrollige oma laenuandjaga, kas see on võimalik, kuna see võib mõjutada teie igakuisi makseid.

Kui teie kulud ei ole hallatavad, on palgapäevalaenud hea valik. Need laenud on väikesed, tavaliselt 300–500 dollarit, ja need tuleb tasuda järgmisel palgapäeval. Neil on sageli väga kõrged intressimäärad ja kui te ei suuda laenu tagasi maksta, võite võtta lisatasusid. Internetis on palju palgapäevalaenuandjaid. Need ettevõtted muudavad protsessi lihtsaks ja saate isegi veebis raha laenata. Palgapäevalaenu saamiseks ei pea te paberit täitma ja palgapäeval saate sularaha välja võtta teatud piirini.

Teine võimalus on kasutada Cash Appi laenufunktsiooni. See funktsioon võimaldab teil raha laenata, ilma et peaksite muretsema raha kogumise pärast. Oluline on siiski märkida, et Laenamine pole kõigile kasutajatele saadaval. Laenamise funktsiooni kasutamiseks avage oma Cash Appi konto, puudutage vasakpoolses alanurgas saldot ja puudutage jaotises “Pangandus” valikut Laena. Lugege läbi kasutusleping ja seejärel otsustage, kas võtta laenu või mitte.

1asiabet
Author: 1asiabet